Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Content Types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།
