Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content types
bs: Tipovi sadržaja

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: edit
bs: izmijeni

en: Created
bs: Kreiran

en: Send
bs: Pošalji

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.
