Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།
