Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Content Types
gu: વિષયાર્થ ના પ્રકારો

en: Send
gu: મોકલો
