Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Overview
ja: 概観

en: Edit
ja: 編集

en: edit
ja: 編集

en: Created
ja: 作成

en: Points
ja: ポイント

en: Send
ja: 送信

en: The update has been performed.
ja: 更新されました。
