Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Created
ka: შექმნილია

en: Send
ka: გაგზავნა
