Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: edit
lv: labot

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Created
lv: Izveidots

en: Send
lv: Sūtīt

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.
