Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: edit
sk: upraviť

en: Content Types
sk: Typy obsahu

en: Created
sk: Vytvorené

en: Points
sk: body

en: Send
sk: Odoslať

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.
