Twitter Queue (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Edit
ta: மாற்று

en: edit
ta: மாற்று

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Send
ta: அனுப்புக

en: The update has been performed.
ta: புதுப்பிக்கப்பட்டது
