Twitter Queue (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content types
am: የይዞታ ዓይነቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: edit
am: አስተካክል
