Twitter Queue (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content types
fil: Mga uri ng nilalaman

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Edit
fil: Wastuhin

en: edit
fil: wastuhin

en: Created
fil: Inilikha
