Twitter Queue (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: edit
fr: modifier

en: Content Types
fr: Types de contenu

en: Created
fr: Créé

en: Send
fr: Envoyer

en: The update has been performed.
fr: La mise à jour a été effectuée.

en: Domain URL
fr: URL du domaine
