Twitter Queue (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Content types
is: Efnisgerðir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: edit
is: breyta

en: Created
is: Stofnað

en: Send
is: Senda

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.
