Twitter Queue (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: edit
pa: ਸੋਧ
