Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Title
de: Titel

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Overview
de: Übersicht

en: Edit
de: Bearbeiten

en: edit
de: Bearbeiten

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Created
de: Erstellt

en: Points
de: Punkte

en: Send
de: Senden

en: The update has been performed.
de: Die Aktualisierung wurde durchgeführt.

en: What's happening?
de: Was passiert gerade?
