Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: edit
fa: ویرایش

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Points
fa: امتیازها

en: Send
fa: ارسال

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.
