Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: edit
kk: түзету

en: Created
kk: Құрылған

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: twitter
kk: твиттер
