Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын
