Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Content types
sq: Llojet e përmbajtjes

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: edit
sq: ndrysho

en: Created
sq: Krijuar

en: Send
sq: Dërgo

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.
