Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Edit
sr: Измени

en: edit
sr: измени

en: Created
sr: Направљено
