Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: edit
ta: தொகுக்க

en: The update has been performed.
ta: இற்றைப்படுத்தல் செயற்படுத்தப்பட்டது.
