Twitter Queue (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Edit
vi: Sửa

en: edit
vi: sửa

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Points
vi: Điểm

en: Send
vi: Gửi

en: The update has been performed.
vi: Quá trình cập nhật đã được thực hiện.
