Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: view
bg: преглед

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: edit
bg: редактирай

en: Created
bg: Създадено

en: Points
bg: Точки

en: Send
bg: Изпрати

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: cancel
bg: Отказване
