Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: view
eo: rigardi

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: edit
eo: redakti

en: Created
eo: Kreita

en: Send
eo: Sendu

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.
