Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content types
et: Sisutüübid

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: edit
et: muuda

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Created
et: Loodud

en: Points
et: Punktid

en: Send
et: Saada

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: cancel
et: katkesta
