Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Content types
eu: Eduki motak

en: view
eu: ikusi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: edit
eu: editatu

en: Created
eu: Sortua

en: Points
eu: Puntuak

en: Send
eu: Bidali

en: The update has been performed.
eu: Eguneraketa burutu da.
