Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: view
he: צפיה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: edit
he: עריכה

en: Created
he: נוצר

en: Points
he: נקודות

en: Send
he: שלח

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: cancel
he: בטל

en: twitter
he: טוויטר
