Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: view
hr: prikaz

en: Overview
hr: Pregled

en: Edit
hr: Uredi

en: edit
hr: uredi

en: Created
hr: Stvoreno

en: Send
hr: Pošalji

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.
