Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content types
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: view
km: មើល​

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។
