Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Points
kn: ಬಿಂದುಗಳು

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: The update has been performed.
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ

en: cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡು
