Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content types
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: view
ku: پیشاندان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Send
ku: بینێره‌
