Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: edit
lt: redaguoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Points
lt: Taškai

en: Send
lt: Siųsti

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: cancel
lt: atšaukti
