Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: Edit
nl: Bewerken

en: edit
nl: bewerken

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Points
nl: Punten

en: Send
nl: Versturen

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: cancel
nl: annuleren

en: Domain URL
nl: Domein-URL

en: save
nl: opslaan
