Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Content types
oc: Tipes de contengut

en: view
oc: veire

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Edit
oc: Modificar

en: edit
oc: modificar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Points
oc: Punts

en: Send
oc: Mandar

en: The update has been performed.
oc: La mesa a jorn es estada efectuada.

en: cancel
oc: anullar
