Twitter Queue (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: view
pl: przeglądaj

en: Overview
pl: Przegląd

en: Edit
pl: Edytuj

en: edit
pl: edytuj

en: Content Types
pl: Typy zawartości

en: Created
pl: Utworzono

en: Points
pl: Punkty

en: Send
pl: Wyślij

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: cancel
pl: anuluj

en: bit.ly service
pl: usługi bit.ly

en: bit.ly user name
pl: nazwa użytkownika bit.ly
