Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: view
af: bekyk

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: edit
af: redigeer

en: Created
af: Geskep

en: Send
af: Stuur

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.
