Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: view
ast: vista

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: edit
ast: editar

en: Created
ast: Fechu

en: Send
ast: Unviar

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
