Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: view
be: глядзець

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Created
be: Створана

en: Send
be: Адаслаць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Installed
be: Усталявана
