Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত
