Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: view
ca: mostra

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: edit
ca: edita

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Created
ca: Creat

en: Send
ca: Enviar

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Installed
ca: Instal·lat

en: cancel
ca: Cancela
