Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: view
cs: zobrazit

en: Overview
cs: Přehled

en: Edit
cs: Upravit

en: edit
cs: upravit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Points
cs: Body

en: Send
cs: Poslat

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: cancel
cs: zrušit

en: Domain URL
cs: URL domény
