Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: view
cy: gweld

en: Overview
cy: Arolwg

en: Edit
cy: Golygu

en: edit
cy: golygu

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Send
cy: Anfon

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: The update has been performed.
cy: Mae'r diweddaraid yma wedi ei wneud.

en: cancel
cy: Diddymu
