Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content types
el: Τύποι περιεχομένου

en: view
el: προβολή

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: edit
el: επεξεργασία

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Send
el: Αποστολή

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: cancel
el: ακύρωση
