Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Content types
fi: Sisältötyypit

en: view
fi: näkymä

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: edit
fi: muokkaa

en: Created
fi: Luotu

en: Send
fi: Lähetä

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: The update has been performed.
fi: Päivitys on suoritettu.

en: Installed
fi: Asennettu

en: cancel
fi: peruuta
