Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Edit
gl: Editar

en: edit
gl: editar

en: Created
gl: Creado

en: Points
gl: Puntos

en: Send
gl: Enviar

en: Not installed
gl: Non instalado

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Installed
gl: Instalado

en: cancel
gl: cancelar
