Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: view
hi: देखें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Send
hi: भेजें

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: The update has been performed.
hi: सुधार किया गया है।

en: Installed
hi: संस्थापित
