Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Installed
hy: Տեղադրված
