Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: view
id: tampilan

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Created
id: Dibuat

en: Send
id: Kirim

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: The update has been performed.
id: Pembaruan sudah dilakukan.

en: Installed
id: Terinstal

en: cancel
id: batal
