Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: view
it: mostra

en: Overview
it: Panoramica

en: Edit
it: Modifica

en: edit
it: modifica

en: Content Types
it: Tipi di contenuto

en: Created
it: Creato

en: Send
it: Invia

en: Not installed
it: Non installato

en: The update has been performed.
it: L'aggiornamento è stato effettuato.

en: Installed
it: Installato

en: cancel
it: annulla

en: save
it: salva
