Twitter Queue (7.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: view
jv: tampilan

en: Overview
jv: Sekilas

en: Edit
jv: Sunting

en: edit
jv: sunting

en: Created
jv: Digawé

en: Send
jv: Kirim

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Installed
jv: Dipasang
